Birlikte Kazanç Rehberi

ORİFLAME’da Birlikte Kazanılır

Oriflame’de, günde belirli saatlerde sistemli bir şekilde çalışarak oldukça yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. İster ek iş ister tam zamanlı iş olarak çalışabilirsiniz. Çalışma saatlerinizi sizbelirlersiniz. Ekibinizi kurup ne kadar destek verirseniz sizde o kadar çok kazanırsınız.

Oriflame sistemi oldukça adaletli bir sistem olduğu için alt ekibiniz kazanamadığı sürece size de fazla bir kazanç sağlayamaz. Bu nedenle sürekli ekiplerinizle iletişim halinde olmanız ve gerektiğinde destek vermeniz sizin yararınıza olacaktır.

Oriflame ürünleri doğal özlerden yapıldığı için oldukça kalitelidir. Ürünler zaten kendini sattırmaktadır. Bir defa alan bir kişi artık Oriflame’den vazgeçememektedir. O nedenle satabilirmiyim diye hiç düşünülmemelidir. Çünkü Oriflame’de çocuktan yaşlıya kadar her yaşta kişinin kullanabileceği yüzlerce ürün bulunmaktadır.

Türkiye’nin her bölgesinden kendinize üye yapabilirsiniz. Facebook, twitter, blog,instagram gibi sosyal medya araçlarını kullanarak bir çok kişiye ulaşabilir ve ekibinize katarak Oriflame üyesi yapabilirsiniz.

Üye yaptığınız kişiye sistemi detaylarıyla anlatmalı, aynı şekilde onun da sizin gibi üyeler yapıp satış yaparak çift koldan kazanç sağlamasını tavsiye edebilirsiniz.

Oriflame’de 1000TL,2000TL, 3000TL, 10.000 TL 25.000 TL ve çok daha fazla aylık kazanç elde edebilirsiniz. Bu gelirleri alan bir çok kişi vardır. Neden siz de kazanamayasınız?

Ayrıca bu ödüllerin dışında belli bir seviyeye ulaştıktan sonra yurtiçi ve yurtdışı seminerlerine de katılabilirsiniz.

Önemli olan ilk adımı atıp Oriflame üye olup alt ekibinizi oluşturmaktır. Daha sonra ise üyelerinizin de alt ekibini oluşturmalarını sağlayıp sağlam bir ekiple hayal bile edemeyeceğiniz seviyelere hep birlikte yükselmektir.

Tek yapmanız gereken sadece inanmak ve hayatınızdan ben yapamam gibi olumsuz kelimeleri çıkarmaktır.