Oriflame’ da Liderlere Sağlanak Olanaklar

Oriflame danışmanı olarak çalışmanın sağladığı pek çok avantajın yakında farkına varacaksınız.Başarı planında yeni ünvanlara ulaştıkça daha çok para kazanacak ve Oriflame’da birkaç şekilde kutlanacaksınız.Oriflame’da işinizi büyütürken potansiyelinizi ve iş kabiliyetinizi maksimuma ulaştırmada sizi desteklemek için azami çaba göstereceğim. Başarılı olmanız ve hayallerinizi hayal ettiğinizden daha çabuk gerçeğe dönüştürmeniz için elimden geleni yapacağım. Çünkü bu bir ekip işi ve ekibimin büyümesiyle hep birlikte hayallerimize kavuşacağız.

ORİFLAME İLE BAŞARILI BİR LİDER OLUN!
Bol kazanç olanağı-Lider seviyesindeki kazançlar yüksektir ancak direktör seviyesine ulaştığınızda kazanç potansiyeliniz çok yüksek seviyelere ulaşır! Birinci yılında bir Direktörün ortalama beklenen yıllık gelir düzeyi 7,650 $ olmakla birlikte bu sadece başlangıçtır. Daha da yüksek Direktör seviyelerine çıktıkça kazancınız katlanarak artar ve hem kendiniz hem de aileniz için maddi bakımdan geleceğinizi güvence altına alacak harikulade bir fırsata sahip olacaksınız.Bir Altın Başkan Direktör yıllık yaklaşık 500,000 $ gelir bekleyebilir!
Harikulade nakit ödüller-Direktör seviyesine ulaştığınız da normal aylık gelirinizin üzerine bir nakit ödül ödenir.Nakit ödülleri 1,000 $(Direktör) ile 1,000,000$ (Elmas Başkan Direktör) arasında değişir.
Takdir-Her bir ünvan, onu simgeleyen benzersiz bir rozetle tanınır. Bu rozet çevrenizde ki herkese Üst Düzey yönetici ve iş ortağı olarak Oriflame’in sizi takdir ettiğini gösterecektir.
Oriflame ile Doğrudan İlişki-Bir Direktör olarak Sponsorunuz ya da diğer Direktörler aracılığıyla değil Oriflame ile doğrudan ilişki içinde olabileceksiniz.Bir direktör şirketle direkt iletişim kurarak kendi grubunu yönlendirir.
İş&Güzellik Dergisi’nde Yer Almak-Direktör seviyesine ulaştığınız da Danışmanın Dergisinde yer alacaksınız.Çalışma sisteminiz ve başarı hikayenizle ilgili yazdığınız yazı dergide yayınlanacak.Bu muhteşem bir tanıtım olanağı ve aynı zamanda öykünüzü ve deneyimlerinizi alt ekibinizde ki Satış Danışmanları ile paylaşabilmeniz için mükemmel bir fırsattır.