Oriflame İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Nasıl Oriflame Güzellik Danışmanı Olunur ?

ÜCRETSİZ KATALOG VE ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN
Oriflame Güzellik Danışmanı Olmak İçin Hangi Bilgiler Gerekli ?
*Ad/Soyad
*T.C. kimlik no
*Dogum tarihi (gg/aa/yy)
*Açık adres
*Cep/Ev telefonu
*E-posta adresi

Kayıt Ücreti Nedir ?
*Oriflame kayıt olmak için sadece ödemeniz yeterlidir.

Kayıt Ücreti Ne Zaman Ödenir ?
*Verdiginiz ilk siparişin ücreti ile birlikte ödenir.

Sipariş ve Kayıt Ücreti Ne Şekilde Ödenir ?
*Kayıt ücreti, ilk siparişinizin ücreti ile beraber ödenir. Sipariş ücreti ise sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 21 gün içinde herhangi bir PTT şubesine ödenir. Oriflame ödemesi demeniz ve danışman kodunuzu söylemeniz yeterlidir.

Ödeme Şekilleri Nelerdir ?
*İsterseniz kredi kartı ile nakit olarak, isterseniz 21 gün vadeli olarak ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası hesabınıza otomatik ödeme talimatı vererek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Oriflame Danışmanı Olmanın Avantajları Nelerdir?
*Kendi ihtiyaçlarınızı 0 indirimle alabilirsiniz.
*Oriflame’ın Danışmanlarına özel indirim ve promosyonlarından yararlanabilirsiniz.Örneğin; zaman zaman danışmanlara hediye ürünler gönderilmektedir.Size verilmiş olan bu ürünü isterseniz kullanabilir,isterseniz satabilirsiniz.Ayrıca gönderilecek ürünlerde fiyat sınırı yoktur kimi zaman pahalı ve popüler olan ürünleri de hediye olarak alabilirsiniz.
*Oriflame hayata yepyeni bir pencereden bakmanızı sağlar.Kendi paranızı kazanırsınız ve işinizi dilediğiniz saatlerde yapabilirsiniz. Bütün çalışma planınızı ve kazancınızı kendiniz belirlersiniz.
*Yeni bir sosyal çevre kazanır, güzellik eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.
*Hem sosyalleşir hem güzelleşirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim ?

BP, BV ,GDF, TF Nedir?
*”BP” Başarı Puanı (Her ürünün BP karşılığı fiyat listesinde mevcuttur).
*”BV” Üzerinden performans iskontosuna hak kazanacağınız değer.
*”GDF” KDV’ li alış fiyatnız/tutarınız.
*”TF” Önerilen tüketici fiyatı

Oriflame’in hayvanlar üzerinde yapılan testler konusunda izlediği politika nedir?

Oriflame şirket politikası olarak, ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmez. Oriflame tarafından geliştirilen ya da tedarikçilerden sağlanan hiçbir Oriflame Kozmetik ürünü veya bileşeni hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Ürün güvenliği Oriflame’in en çok önem verdiği konuların başında gelir. Ürünlerde kullanılacak bileşenler belirlenirken, kozmetikte kullanımı konusunda güvenilirliği uzun bir geçmişe dayanan bileşenler olmasına dikkat edilir. Bunlara ilave olarak yeni formülasyonlar, yeterli tecrübe ve bilgi birikimine sahip Profesör ve Dermatologlar eşliğinde gönüllüler üzerinde test edilirler.
_

Cilt bakım ürünleriniz alkol içeriyor mu?

Oriflame cilt bakım ürünlerinin ağırlıklı bir kısmı, formülasyonlarında alkol içermemektedir. Bunun yanısıra özellikle yağlı ve problemli ciltler için geliştirilen tonikler, yağ salgısını dengeleyici ve antibakteriyel özelliklerinden dolayı “Denaturated Alcohol” (Tabii özelliklerinden uzaklaştırılmış alkol) içermektedir. Alkol bir takım işlemlerden geçirilerek içilemeyen, yalnızca ticari amaçlı kullanılabilecek hale getirilir.