Oriflame Kariyer Basamakları

Burada sadece Oriflame’a ilk üye olduğunuzda ve sadece ek gelir olarak aile bütçesine bir katkı sağlamak amaçlı kısa bir süre içerisinde ekibinizi kurarak kazanabileceğiniz primlerden bahsedeceğim.%21 seviyesinden sonra direktör seviyesine ulaşıyorsunuz ve ondan sonra Oriflame hayatınızda ek iş olmaktan çıkıyor ve tam zamanlı bir iş olarak devam ediyorsunuz.

Ve ayrıca Oriflame’ı istediğiniz seviyede çocuklarınıza kaldığınız seviyeden ve kazandığınız primden devredip miras bırakabilirsiniz.

Oriflame, tüm kayıtlı üyelerine oldukça kazançlı ve adaletli bir gelir sistemi sunmaktadır. Oriflame’de bireysel satışlarınız kadar, kendinize alt ekip oluşturup bu ekiple birlikte yapacağınız toplam satış miktarı da oldukça önemlidir. Çünkü kariyerleri ancak kendinize alt ekipler yaparak elde edebilirsiniz. Oriflame size, toplam gurubunuzun yapacağı satış üzerinden prim vermektedir.

%3 Seviyesi: Bir Katalog dönemi süresince kendinizin ya da gurubunuzun yaptığı toplam satış 200 BP ile 599 BP arasında ise %3 seviyesine ulaşırsınız. Kendi kişisel satışınızın haricinde, yaklaşık 6-15 TL gibi bir prim kazanırsınız. Bu seviyedeki ünvanınız Oriflame Danışmanı olarak adlandırılır.

%6 Seviyesi: Bir Katalog dönemi süresince kendinizin ya da gurubunuzun yaptığı toplam satış 600 BP ile 1199 BP arasında ise %6 seviyesine ulaşırsınız. Kendi kişisel satışınızın haricinde, yaklaşık 30-65 TL gibi bir prim kazanırsınız. Bu seviyedeki ünvanınız Oriflame Danışmanı olarak adlandırılır.

%9 Seviyesi: Bir Katalog dönemi süresince kendinizin ya da gurubunuzun yaptığı toplam satış 1200 BP ile 2399 BP arasında ise %9 seviyesine ulaşırsınız. Kendi kişisel satışınızın haricinde, yaklaşık 80-150 TL gibi bir prim kazanırsınız. Bu seviyedeki ünvanınız Oriflame Danışmanı olarak adlandırılır.

%12 Seviyesi: Bir Katalog dönemi süresince kendinizin ya da gurubunuzun yaptığı toplam satış 2400 BP ile 3999 BP arasında ise %12 seviyesine ulaşırsınız. Kendi kişisel satışınızın haricinde, yaklaşık 200-350 TL gibi bir prim kazanırsınız.Bu seviyedeki ünvanınız Oriflame Takım Lideri olarak adlandırılır.

%15 Seviyesi: Bir Katalog dönemi süresince kendinizin ya da gurubunuzun yaptığı toplam satış 4000 BP ile 6599 BP arasında ise %15 seviyesine ulaşırsınız. Kendi kişisel satışınızın haricinde, yaklaşık 400-550 TL gibi bir prim kazanırsınız. Bu seviyedeki ünvanınız Oriflame Takım Lideri olarak adlandırılır.

%18 Seviyesi: Bir Katalog dönemi süresince kendinizin ya da gurubunuzun yaptığı toplam satış 6600 BP ile 9999 BP arasında ise %18 seviyesine ulaşırsınız. Kendi kişisel satışınızın haricinde, yaklaşık 900-1100 TL gibi bir prim kazanırsınız. Bu seviyedeki ünvanınız Oriflame Takım Lideri olarak adlandırılır.

%21 Seviyesi: Bir katalog süresince kendinizin ya da gurubunuzun yaptığı toplam satış 10000 BP ye ulaştığında %21 seviyesine ulaşırsınız. Kendi kişisel satışınızın haricinde, yaklaşık 1000 -2000TL gibi bir prim kazanırsınız.Bu seviyedeki ünvanınız Oriflame Üst Danışmanı olarak adlandırılır.

%21 lik seviyeyi, 1 yıl içinde aralıklı yada arka arkaya 6 kez yapmanız durumunda DİREKTÖR olursunuz ve ayrıca aylık gelirinizin dışında bir kez 1000 USD direktörlük ödülü alırsınız.

Başarının sırrı kısaca, hem satış yapmak hemde satış yaptırmaktır. Bunun için liderlik edeceğiniz ekibiniz ne kadar büyükse ve kendi ekibinizden ne kadar çok lider kişiler çıkarırsanız kazancınız o kadar çok olur.

Oriflame’de

Kazancta Limit Sizsiniz…

  • Oriflame Üyesi Olun
  • Oriflame Üyesi Yapın ve Ekibinizi Büyütün
  • Oriflame Kazanç Sistemini Ekibinize Tanıtın
  • Satış yapın 

ÜCRETSİZ KATALOG VE ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN