ORIFLAME SİPARİŞ

Oriflame’den sipariş vermek için üyelik ücretsizdir ve yeni üyelere ücretsiz katalog gönderilir. Oriflame’de sipariş zorunluluğu ve üyelik aidatı yoktur. Oriflame’e üye olarak istediğiniz zaman indirimli sipariş verebilirsiniz.

Oriflame ürünlerini nasıl sipariş edebilirim ?

 

Oriflame ürünlerini bağımsız satış danışmanlarımız aracılığıyla sipariş verebilirsiniz. Oriflame Ürünlerini iki farklı şekilde sipariş verebilirsiniz:

Satış Danışmanımız Olabilirsiniz

Sadece kendinizin ve ailenizin ihtiyaçlarını karşılamak ister veya ürünlerimizi başka kişilere satabilmek isterseniz, Danışman olarak kaydolabilir ve ürünlerimize katalog fiyatlarından daha indirimli olarak sahip olabilirsiniz.

Müşterimiz (Nihai Tüketicimiz) Olabilirsiniz.

Nihai Tüketici, Oriflame’e Satış Danışmanı olarak kayıtlı olmayan kişidir. Ürünlerinizi sipariş edebilmeniz için Oriflame’e “Satış Danışmanı” olarak kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca nihai tüketici olarak kayıt olmadan da çok sayıdaki Satış Danışmanımızdan birine siparişlerinizi iletebilirsiniz. Onlar size çeşitli önerilerde bulunacak, ürün numuneleri göstereceklerdir. Ayrıca ürünlerimiz ve onların kullanımları ile ilgili sorularınıza da cevap bulabilirsiniz.

Oriflame Satış Danışmanı Olun. Eğlenceli ve güzel bir iş için bugün kayıt olun! … Oriflame üyesi olmak çok kolay, sayfamızdaki kayıt linkine tıklamanız yeterli. Oriflame ile kendi işinizi kurmanız için yapmanız gereken tek yatırım zamanınız. Oriflame Üyelik Avantajları hayatınıza renk katacak. Hoşgeldiniz…

ÜCRETSİZ KATALOG VE ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN